Darmowa dostawa od 149 zł
536 220 596 Pn.-Pt. 09.00-16.00
  • Strona główna
  • Zwroty i reklamacje
Zwroty i reklamacje

Reklamacje

  1. Wypełniony formularz reklamacji powinien być złożony na piśmie wraz z reklamowanym towarem i dostarczony na adres: AdVit Adrianna Korolczuk, ul. Nowy Świat 7/67 08-110 Siedlce z dopiskiem: REKLAMACJA.
  2. W przypadku złożenia reklamacji w formie e-mail, należy wysłać zeskanowany, wypełniony poprawnie formularz reklamacji wraz z dokumentacją fotograficzną oraz protokołem szkody spisanym w obecności Podmiotu Doręczającego przesyłkę na adres: sklep@e-advit.pl
  3. Reklamacja obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem przestrzegania przez Klienta prawidłowych zasad użytkowania towaru.
  4. Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od dnia jej zgłoszeniaoraz poinformowania Kupującego o wyniku rozpatrzenia reklamacji.
  5. W przypadku uznania reklamacji towar należy odesłać na adres: AdVit Adrianna Korolczuk, ul. Nowy Świat 7/67 08-110 Siedlce z dopiskiem: REKLAMACJA w oryginalnym opakowaniu wraz z poprawnie wypełnionym formularzem reklamacji. Towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniemw trakcie transportu (towar uszkodzony podczas wysyłki nie będzie podlegał naprawie lub wymianie w ramach gwarancji).
  6. W przypadku skorzystania z uprawnienia do usunięcia wady, wymiany towaru na wolny od wad, Sprzedający dokona ponownej dostawy reklamowanych towarów na adres wskazany w nagłówku reklamacji.
  7. Nie uznaje się reklamacji związanej ze spożyciem towarów, których efekt i oddziaływanie na Klienta nie spełniło jego indywidualnych oczekiwań.
  8. Zgodnie z obowiązującym powszechnie prawem, klientowi przysługuje w pierwszej kolejności prawo do wymiany towaru objętego wadą na towar wolny od wad, w przypadku braku możliwości spełnienia tego żądania przez Sprzedającego, klient może żądać zwrotu pieniędzy.

Niespełnienie powyższych warunków może skutkować odrzuceniem reklamacji.

Od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość masz 14 dni na wysłanie produktów.

W każdym z przypadków produkty powinny być należycie zabezpieczone na czas transportu i dostarczone na adres:

AdVit Adrianna Korolczuk, ul. Nowy Świat 7/67 08-110 Siedlce 

Reklamacje elektroniczne prosimy przesyłać na adres: sklep@e-advit.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl